O nás

Psal se rok 2013 když se na cestu za našim prvním zákazníkem vydalo první kanalizační vozidlo označené logem AKS. Se dvěma zaměstnanci, třemi auty a velkým nadšením jsme se pustili do podnikání.


Dnes patří společnost AKS group Czech, s.r.o. v oblasti odpadového hospodářství, čištění a monitoringu kanalizací, zhodnocení a přepravy odpadu, poradenství v oblasti nakládání s odpady, mezi nejúspěšnější a nejperespektivnější firmy v České a Slovenské republice. 


Poskytujeme služby:

- Komplexní odpadové hospodářství

- Čištění kanalizací 

- TV monitoring a zjišťování závad

- Vývoz žump, septiků, čištění ČOV

- Čištění lapačů tuků

- Čištění odlučovačů ropných látek

- Bezvýkopové a výkopové opravy kanalizace

- Zhodnocování odpadu mobilním zařízením


Potvrzením našeho perspektivního růstu byly v roku 2015 uvedeny do chodu dvě mobilní zařízení na zhodnocení odpadu jak nebezpečného, tak i ostatního odpadu


Našim cílem je poskytovat takové služby, které dokáži vyhovět všem požadavkům našich zákazníků. Chceme být vašim spolehlivým partnerem. 
Společnost AKS group Czech, s.r.o. se specializuje na:

NOVINKY

Mobilné zariadenie

Od 1.12. 2015 sme uviedli do prevádzky mobilné zariadenie na zhodnocovanie odpadu a čistenie vôd. Je určené na čistenie odlučovačov ropných látok a tukov, sedimentačných nádrží čistiarni vôd žúmp.

Zariadenia na čistenie podzemných garáži

Mobilný fekálny príves určený pre podzemné garáže na čistenie lapačov tuku a prečerpávacích nádrži.

REFERENCE KLIENTŮ

obchodné centrum Polus 15.12.2015

So spoločnosťou AKS group, s.r.o. sme veľmi spokojní. Hlavne musím vyzdvihnúť rýchlosť odstránenia problému ako aj prácu NON STOP v prípade problémov. Určite ich odporúčam.